Verilen hizmetler 

*Estetik diş hekimliği

* Diş implantları (kliniğimizde kullanılan implantlar kırılmaya karşı ömür boyu garantilidir) 

*Protez ve dişeti hastalıkları 

*Genel dişhekimliği

 *Ortodonti 

Kliniğimizde hasta için en uygun ve güvenli tedavi yöntemleri hastayla birlikte karar verilerek uygulanır. Kliniğimizin avantajı dişhekimliğindeki tüm alternatif tedavi hizmetlerini bir arada sunmasıdır. Kliniğimizde kullanılan yeni teknoloji ve malzemeler tedavide mükemmellik ve hız kazandırır. Kliniğimizde hizmet veren diş hekimleri uluslararası çağdaş bilgi ve tekniklerle sürekli yenilenirler. Dişhekimliğindeki hizmetin kalitesi ve başarısı kullanılan yeni teknik ve malzemelere yakından bağlıdır. Dişhekimliğinde geçen yüzyılın en önemli buluşu olan implant protezlerde bugüne kadar Kliniğimizde sağlanan başarı alt çenede %99, üst çenede %96 dır. Bu oranlar bilimsel yayınlardaki uluslararası ortalamalardan daha yüksektir.

Porselen laminate veneer kuron Dişlerin ön yüzlerinde hafif seviyede aşındırma yapıldıktan sonra ince bir tabaka porselen halinde çalışılmış malzemenin dişlerin ön yüzlerine yapıştırılması ile gerçekleştirilen bir protetik çalışmadır. 


Porselen çok ince bir tabaka halinde hazırlandığından ışığı geçirmesi ve yansıtması doğal dişe çok yakındır ve bu özelliği sayesinde mükemmel estetik sağlar. En önemli bir diğer avantajı dişlerin fazla kesilmemesi ve gerektiğinde bir aşama ileri tedavi yöntemi olan dişin tam kesilerek üzerinin porselen ile kaplanmasına izin vermesidir. 

Porselen laminate veneer kuron tedavisi ne kadar sürer? 

•İlk seansta hastanın kapanışı ve alışkanlıkları gözden geçirilir. 

•Gerekli radyolojik tetkikleri yapılır. 

•Fotoğraf analizleri yapılır. 

•Diş rengine karar verilir. 

•Kompozit dolgular yardımıyla işlem sonrası elde edilecek görüntü hastaya gosterilir. 

•Anestezi yapmaya gerek kalmadan dişlerin ön yüzlerinde hafif seviyede aşındırma yapılıp ölçüler alınır. 

•İkinci seansta hazırlanan porselen laminate veneer kuronlar hasta üzerinde kontrol edilir. Bu seansta renk, uyum, şekil kontrol edildikten sonra düzeltme gerekiyor ise bir seans daha hasta çağrılır. Eğer sorun yok ise ikinci seansta dişler yapıştırılır ve bir hafta sonra yani üçüncü seansta hasta kontrole çağırılıp son tetkikler ve düzeltmeler tamamlanır. 

•Bu seans özellikle dişeti uyumunun incelendiği seanstır. Porselen laminate veneer kuronların bakımı